DZIAŁALNOŚĆ KRASNOSTAWIAN

Kim są Krasnostawianie?

„Krasnostawianie” to grupa mieszkańców Krasnegostawu, reprezentująca różne środowiska i grupy wiekowe. Nasi członkowie to ludzie energiczni, kompetentni, do których można mieć zaufanie ponieważ są sprawdzeni w bezpośrednim zaangażowaniu w działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Są wśród nas samorządowcy, przedstawiciele innych organizacji pozarządowych, nauczyciele, animatorzy kultury, sportowcy oraz przedsiębiorcy. Od kilku lat działamy z sukcesem na wielu płaszczyznach, o czym co jakiś czas można dowiedzieć się z lokalnych mediów lub przeczytać w naszym serwisie w dziale Aktualności i Filantropia.

Nasze logo przedstawia dwie zwrócone ku sobie ryby, co jest nawiązaniem do herbu Krasnegostawu. Symbolizują one charakter, siłę i odwagę członków Stowarzyszenia oraz zdolność osiągania wysoko postawionych celów i wytrwałość w działaniu. Ryby potrafią płynąć pod prąd, pokonując wszelkie trudności i napotkane przeszkody. Kształt i ułożenie ryb w logo symbolizuje ideę naszej działalności. Tworzymy bowiem grupę o wysokiej synergii, jesteśmy otwarci na współdziałanie z innymi, zdolni do dialogu, cenimy prawość. Nasze barwy to kolory niebieski i granatowy. Odzwierciedlają one ład, porządek i godność. Symbolizują naszą nowoczesność i świeżość. Oznaczają dynamizm, inspirację i twórczość. Są uosobieniem nas, ludzi, którzy umieją podejmować poważne decyzje, wzbudzają zaufanie, są skuteczni i niezawodni.

Oprócz naszego wieloletniego stałego zaangażowania w sprawy samorządowo-społeczne oferujemy mieszkańcom pomoc w sprawach obywatelskich, wspieranie pozytywnych dla lokalnej społeczności inicjatyw oraz dostęp do bezpłatnych porad społeczno-prawnych.

Jeśli zauważają Państwo w swoim otoczeniu jakiś problem o charakterze społeczno-samorządowym, mają Państwo uwagi odnośnie do funkcjonowania miasta, lub potrzebują Państwo wsparcia dla Waszej inicjatywy obywatelskiej, zachęcamy do zgłaszania się do nas. Można to zrobić drogą mailową (biurokrasnostawianie@interia.pl), a także poprzez kontakt telefoniczny lub osobisty z naszymi reprezentantami w Radzie Miasta Krasnystaw.

Marcin Wilkołazki

Marcin Wilkołazki

tel: +48 606 308 132
marcinwilkolazki@interia.pl

Zbigniew Banaszkiewicz

Zbigniew Banaszkiewicz

tel. +48 661 900 183
e-mail: zbanaszkiewicz@wp.pl

Agnieszka Pocińska

Agnieszka
Pocińska-Bartnik

tel. +48 509 676 260
e-mail: agneszke@wp.pl

Andrzej Smorga

Andrzej Jacek Smorga

tel: +48 604 526 448
e-mail: -

Andrzej Dulniak

Andrzej Dulniak

tel. +48 660 246 515
e-mail: andrzej.dulniak@o2.pl

Sławomir Stafijowski

Sławomir Stafijowski

tel. +48 501 799 696
biuro@palermokrasnystaw.pl

Bezpłatne porady prawne

Przedstawiciele „Krasnostawian” starają się również pomagać wszystkim osobom, które ze względu na swoją sytuację materialną nie mogą korzystać z usług płatnych porad prawnych na etapie przedsądowym.

Bezpłatnej pomocy prawnej udziela radca prawny Igor Stasiuk

Igor Stasiuk


e-mail: igorstasiuk@o2.pl
tel. +48 604 269 712

Pomoc prawna udzielana jest każdemu,
kto zgłosi się do kancelarii prawnej
przy ulicy Matysiaka i nie może poradzić sobie sam
z zawiłościami naszego systemu prawnego.


Copyright Krasnostawianie 2014